Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Spokojny i niczym niezmącony sen jest niezwykle ważny dla zdrowia. Przeciętny dorosły człowiek powinien spać od 6 do 8 godzin dziennie. Warto więc zadbać, by czas ten był spędzony na jak najbardziej efektywnym wypoczynku. Aby to osiągnąć, należy zwrócić uwagę na pozycję, w jakiej znajduje się głowa. Dobry materac nie wystarczy. Najlepszym pomysłem okaże się poduszka ortopedyczna pod głowę.

Poduszki ortopedyczne pod głowę są najczęściej używane przez osoby zmagające się ze schorzeniami kręgosłupa i cierpiące z powodu bólu szyi oraz karku. Ich zakup zaleca się jednak każdemu, kto dba o jakość swojego snu, dobre samopoczucie, jak również prawidłową postawę. Poduszka ortopedyczna pod głowę wyprofilowana jest w taki sposób, aby w trakcie leżenia utrzymywać odcinek szyjny kręgosłupa w neutralnej pozycji. Dzięki temu niwelowane są napięcia mięśni, redukowany jest także nacisk na naczynia krwionośne, a drogi oddechowe pozostają udrożnione. O jakości i skuteczności poduszek ortopedycznych świadczy ich status wyrobów medycznych.

Poduszki zdrowotne pod głowę – odpowiednie dla seniora i nie tylko

Z wiekiem problemy ze snem dotykają coraz więcej osób. Jednak to właśnie wtedy odpowiednia ilość snu jest naprawdę ważna. Poduszka dla seniora powinna być więc odpowiednio wyprofilowana. W naszym sklepie znajdą Państwo wygodne poduszki zdrowotne pod głowę, które dopasowują się do użytkownika. Dobra poduszka pozwoli odciążyć kręgi szyjne, a ponadto zapewni optymalne ułożenie kręgosłupa. Warto jednak pamiętać, że poduszka ortopedyczna profilowana sprawdzi się u osób w każdym wieku. Produkt ten będzie doskonałym wyborem również dla tych, którzy skarżą się na jakość swojego snu. Badania dowodzą, że osoby wyspane wykazują lepszą koncentrację, wydajność oraz są bardziej odporne na stres. Sen wyraźnie wpływa na efektywność w ciągu dnia. Właśnie dlatego tak ważne jest, by poduszka ortopedyczna pod głowę była zaprojektowana w taki sposób, by jak najbardziej odciążać kręgosłup, a przy tym umożliwiać wygodny odpoczynek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl