Obolałe nogi i kolana oraz żylaki to nie tylko problem osób starszych, ale także sporej części społeczeństwa. Stres, nieodpowiednie obuwie, praca stojąca to obok podeszłego wieku najczęstsze powody występowania schorzeń związanych z funkcjonowaniem dolnych kończyn. Nasze wyjątkowe profilowane poduszki ortopedyczne zostały stworzone z myślą o łagodzeniu objawów zmęczenia, poprawie krążenia w nogach oraz rehabilitacji osób starszych i chorych. Produkty, które znajdą Państwo w naszym sklepie są zgodne z wszelkimi standardami określonymi dla wyrobów medycznych, dlatego też znajdują zastosowanie w placówkach medycznych, domach spokojnej starości czy hospicjach. Jednak coraz więcej klientów indywidualnych decyduje się na zakup poduszek pod kolana dla siebie lub na potrzeby swoich bliskich. Do wyboru różne kolory, które można dobrać zgodnie ze swoimi upodobaniami lub pod kolor pościeli.

Poduszka rehabilitacyjna – do spania i do ćwiczeń

Dostępne w naszym asortymencie poduszki są projektowane w taki sposób, aby ich kształt pozwalał na wygodne ułożenie nóg w lekko uniesionej pozycji, która pozytywnie wpływa na krążenie i zapewnia kończynom odpoczynek. Jednocześnie pianka nie ulega odgnieceniom i nie traci kształtu. Dzięki temu produkt znajduje zastosowanie zarówno w ćwiczeniach rehabilitacyjnych, jak i we wspomaganiu spokojnego snu. Profilowane poduszki ortopedyczne polecane są w szczególności kobietom w ciąży oraz osobom, które zmagają się z problemem żylaków, skurczów mięśni, obrzęków nóg, zimnych stóp czy zakrzepicy. Regularne użytkowanie podczas ćwiczeń, drzemki czy nocnego wypoczynku może przyczynić się do poprawy krążenia krwi oraz przynieść ulgę zmęczonym kolanom i stopom.

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo wiele modeli poduszek ortopedycznych oraz produktów wspomagających rehabilitację, do których przeglądania serdecznie zapraszamy. Oferujemy również akcesoria do elektroterapii. Nasz dział obsługi klienta chętnie szczegółowo przybliży naszą ofertę i odpowie na pytania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl