Opcje przeglądania

Półwałek rehabilitacyjny to jeden z produktów w naszej ofercie. Choć jego kształt i rozmiar są niepozorne, to jego rola podczas rehabilitacji jest ogromna. Głównie z tego względu, że jest to produkt bardzo uniwersalny sprawdzający się przy wielu ćwiczeniach. Można go zastosować w celu łagodzenia bóli powodowanych różnymi schorzeniami, a także w trakcie rehabilitacji np. po wypadku, która ma na celu przywrócenie pełnej sprawności ruchowej. Warto również w tym miejscu wspomnieć, że półwałek do rehabilitacji sprawdza się również w trakcie ćwiczeń z małymi dziećmi u których nie rozwinęły się prawidłowo poszczególne cechy motoryczne. W tym drugim przypadku mowa przede wszystkim o prowadzeniu gimnastyki korekcyjnej, która jest niezwykle ważna dla dzieci. Regularnie powtarzane ćwiczenia są w stanie wypracować prawidłowe postawy, zakres ruchów, a także zniwelować wady nabyte.

Półwałek rehabilitacyjny twardy – nasza oferta

W naszym katalogu znajdziecie Państwo różnego rodzaju półwałki, w tym półwałek rehabilitacyjny twardy. Wszystkie produkty zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów umożliwiających wielorazowe wykorzystanie. Półwałki można zakupić w wybranym rozmiarze, a także kolorze. Ten ostatni aspekt ma największe znaczenie w przypadku terapii prowadzonej z dziećmi. Wyposażenie salek gimnastycznych czy gabinetów specjalistycznych powinno być dostosowane do upodobań najmłodszych podopiecznych. Musimy również zaznaczyć, że oferowane przez nas półwałki rehabilitacyjne są wyrobem medycznym. W związku z tym spełniają wymagania zasadnicze dla wyrobów medycznych zawarte w ustawie o tychże wyrobach.

Na naszej stronie znajdziecie Państwo również wiele innych akcesoriów w tym kliny rehabilitacyjne, które wykorzystuje się podczas prowadzenia różnego rodzaju rehabilitacji. Zachęcamy do sprawdzenia całej oferty, a w razie pytań do kontaktu z obsługą sklepu. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące zakupu.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl