Opcje przeglądania

Śliniaki dla seniorów i osób niepełnosprawnych - wodoodporne

Śliniak - wodoodporny - Kratka Śliniak - wodoodporny - Kratka
Producent: Alica24
Cena: 31,00 zł
szt.
zobacz więcej
Śliniak - wodoodporny - Kwiaty Śliniak - wodoodporny - Kwiaty
Producent: Alica24
Cena: 31,00 zł
szt.
zobacz więcej
Śliniak - wodoodporny - MORO Śliniak - wodoodporny - MORO
Producent: Alica24
Cena: 31,00 zł
szt.
zobacz więcej
Śliniak - wodoodporny - Motylki Śliniak - wodoodporny - Motylki
Producent: Alica24
Cena: 31,00 zł
szt.
zobacz więcej
Śliniak - wodoodporny - Sowy 2 Śliniak - wodoodporny - Sowy 2
Producent: Alica24
Cena: 31,00 zł
szt.
zobacz więcej

Codzienne czynności z wiekiem stają się coraz trudniejsze. Nawet z pozoru tak oczywista kwestia, jak spożywanie posiłków, może przerodzić się w niemałe wyzwanie. Seniorzy i ich opiekunowie często dotkliwie odczuwają skutki problemów zdrowotnych, uniemożliwiające bezproblemowe przyjmowanie pokarmów. Aby zapobiec nadmiernemu brudzeniu się odzieży, stworzyliśmy śliniaki dla seniorów, które są wodoodporne. Śliniaki dla osób niepełnosprawnych i chorych mogą okazać się ogromnym wsparciem. To praktyczne rozwiązanie, które ułatwia codzienne funkcjonowanie. Materiały z tkaniny wodoodpornej są obszyte lamówką i zapinane na zatrzask, aby korzystanie z nich było jeszcze wygodniejsze. Produkty te są trwałe i nie przepuszczają barwników zawartych w jedzeniu, dzięki czemu zapewniają większą ochronę przed zabrudzeniami. Śliniaki dla dorosłych nie utrudniają ruchów, dlatego sprawdzą się również u osób mających wyjątkowe potrzeby.

Śliniaki dla dorosłych – bezpieczeństwo i higiena przy stole

Śliniaki dla dorosłych, jakie znajdą Państwo w naszym sklepie, są stworzone z myślą o osobach, które z różnych względów mają problem ze spożywaniem posiłków w taki sposób, by ubranie pozostawało czyste. Śliniaki chronią odzież wierzchnią, zapewniając niezbędne bezpieczeństwo i higienę przy stole. Sprawdzą się zarówno u osób karmionych przez opiekunów, jak i tych jedzących samodzielnie. W ofercie dostępne są tradycyjne śliniaki wodoodporne oraz warianty z praktyczną kieszonką. Jeden i drugi doskonale spełniają swoją funkcję. Każdy z produktów jest wykonany z należytą starannością i dbałością o szczegóły, co umożliwia wielokrotne użytkowanie. Śliniaki bez kieszonki oraz te z kieszonką dla osób starszych, niepełnosprawnych i chorych można zakładać w dwóch pozycjach.

Poza tym, że śliniaki dla dorosłych są naprawdę funkcjonalne, dostępne są w wielu wzorach i kolorach. Zaprojektowano je w taki sposób, by zabrudzenia były jak najmniej widoczne. Produkty nie sprawiają problemów w czyszczeniu, dlatego utrzymywanie higieny jest prostsze niż kiedykolwiek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl