Kombinezony z zamkiem w kroku ułatwiające zmianę pieluchy

Podeszły wiek rządzi się swoimi prawami i niestety wiąże się także często z niedomaganiem i wieloma różnymi schorzeniami. Tworząc naszą ofertę produktową, staramy się myśleć zarówno o potrzebach osób starszych i chorych, jak i o tych, którzy sprawują nad nimi opiekę. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa szeroki wybór śpiochów oraz body dla seniorów, które pozwalają noszącemu czuć się swobodnie i zachować odpowiednią higienę. Materiały zastosowane w produkcji są całkowicie bezpieczne i posiadają odpowiednie atesty, dzięki którym nie trzeba się martwić o wystąpienie podrażnień na skórze, nawet jeśli chory jest osobą leżącą. Naturalna bawełna zapewnia komfort termiczny oraz wygodę noszenia, a podwójne szwy sprawiają, że kombinezon jest trwały i nie ulegnie zniszczeniu nawet przy próbach rozebrania się. Dzięki wygodzie oraz funkcjonalności, body sprawdzają się jako odzież na dzień oraz na noc.

Śpiochy dla dorosłych – wspomagają opiekę osób chorych

Nasza odzież przeznaczona dla seniorów, projektowana jest z najwyższą dbałością o zapewnienie komfortu noszącemu. Staramy się jednak myśleć także o udogodnieniach, które wspomogą opiekuna w codziennej pielęgnacji chorego. Dlatego właśnie znajdą Państwo u nas kombinezony dla seniora z zamkiem w kroku, które ułatwiają opiekunowi dostęp do pieluchy i wykonanie przy chorym tych czynności związanych z codzienną higieną, do których samodzielnie nie jest zdolny. Nie trzeba przy tym ściągać z podopiecznego całej odzieży. Jednocześnie body przeznaczone są dla osób, które mają skłonności do niepożądanego rozbierania się i ściągania pieluch. Krój został obmyślany w taki sposób, aby senior miał utrudniony dostęp do pieluchomajtek, co w dużym stopniu zapobiega praktykowaniu tego typu zachowań.

Zapraszamy Państwa serdecznie do sprawdzania dostępnych w naszym sklepie body dla seniora z zamkiem w kroku oraz innych modeli kombinezonów. Prosimy także o kontakt, w przypadku pytań o produkty z naszej oferty.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 661 259 599
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl