Wersje językowe

Poduszki - Pianka SOFT

Poduszka Ortopedyczna do spania  - Pianka SOFT - Kratka Poduszka Ortopedyczna do spania - Pianka SOFT - Kratka
Producent: Alica24
Cena: 70,00 zł (netto: 56,91 zł )
szt.
zobacz więcej
Poduszka Ortopedyczna do spania  - Pianka SOFT 50cm  - Białe Miody Poduszka Ortopedyczna do spania - Pianka SOFT 50cm - Białe Miody
Producent: Alica24
Cena: 70,00 zł (netto: 56,91 zł )
szt.
zobacz więcej
Poduszka Ortopedyczna do spania  - Pianka SOFT 50cm  - V051 Poduszka Ortopedyczna do spania - Pianka SOFT 50cm - V051
Producent: Alica24
Cena: 70,00 zł (netto: 56,91 zł )
szt.
zobacz więcej
Dodatkowa poszewka na poduszkę 50cm Dodatkowa poszewka na poduszkę 50cm
Producent: Alica24
Cena: 35,00 zł (netto: 28,46 zł )
szt.
zobacz więcej

Bez względu na to, czy prowadzi się aktywny tryb życia, czy ma się pracę siedzącą, nieprawidłowa pozycja podczas snu oraz brak odpowiedniego wypoczynku w nocy, może znacznie utrudnić funkcjonowanie. Niewyspanie, problemy z kręgosłupem, bóle mięśni, rozdrażnienie czy słaba kondycja fizyczna to tylko niektóre skutki zaniedbania kwestii nocnej regeneracji. Dlatego właśnie przygotowaliśmy dla Państwa kolekcję naszych poduszek ortopedycznych, wykonanych z miękkiej pianki, dzięki której stworzenie wygodnego posłania będzie niezwykle proste. Wyjątkowa pianka SOFT wykorzystywana w produkcji naszych wyrobów, sprawia że podłożona pod głowę poduszka nie odkształca się, a jednocześnie zapewnia komfort i pomaga utrzymać taką pozycję ciała, która pozwala się mięśniom się zrelaksować. Dzięki temu poranków nie trzeba będzie zaczynać od rozmasowywania obolałego karku i można będzie ze zregenerowaną energią przystąpić do wykonywania swoich codziennych obowiązków.

Poduszka ortopedyczna z pianki – inwestycja w zdrowy sen

Podobnie jak większość naszych produktów, poduszki ortopedyczne z pianką SOFT są wyrobami medycznymi, zgodnymi ze wszelkimi wytycznymi, które pozwalają wpisać je do Rejestru Wyrobów Medycznych. Dlatego właśnie nasi klienci często decydują się zakupić piankowe poduszki dla swoich bliskich, którzy mają problemy z zachowaniem prawidłowej postawy czy osób starszych, skarżących się na bóle kręgosłupa. Dostosowany do ludzkiej anatomii kształt oraz miękka i sprężysta pianka pozwalają odciążyć kręgi szyjne, rozluźnić mięśnie barkowe, skorygować ułożenie kręgosłupa, a przy tym porządnie się wyspać, zapewniając sobie siły na kolejny dzień. Warto też zaznaczyć, że materiały z których są wykonane poduszki ortopedyczne są całkowicie antyalergiczne oraz bezpieczne w użytkowaniu zarówno przez dzieci, jak i seniorów.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszych poduszek z pianką Soft czy Memory Visco lub innych produktów, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl