Wałki rehabilitacyjne – kształtki do ćwiczeń i masażu

Wałek Rehabilitacyjny 40x100 Wałek Rehabilitacyjny 40x100
Producent: Alica24
Cena: 370,00 zł
szt.
zobacz więcej

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroką ofertę akcesoriów przeznaczonych do masażu czy ćwiczeń rehabilitacyjnych. Posiadamy bogaty asortyment kształtek w różnych rozmiarach i formach. Jako wsparcie dla kolan oraz kręgosłupa, chcielibyśmy polecić Państwu nasze wałki do rehabilitacji, które są wysokiej jakości produktami, wykonanymi ze skóropodobnego materiału. Powleczone nim akcesoria posiadają atesty potwierdzające, że są bezpieczne dla człowieka, w tym także dla dzieci. Nasze wałki cechują się starannym wykonaniem i obszyciem oraz wypełnieniem z pianki poliuretanowej, która zapobiega odkształceniom. Do wyboru różne kolory oraz rozmiary, co ułatwia dostosowanie produktu do potrzeb pacjenta.

Wałek do rehabilitacji kręgosłupa i pod kolana – wsparcie w odzyskaniu sprawności

Wałki, które mogą Państwo u nas zakupić są wyrobami medycznymi, zgłoszonymi do Rejestru Wyrobów Medycznych, prowadzonego przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Dlatego też znajdują szerokie zastosowanie w rehabilitacji medycznej. Nadają się do ćwiczeń lub jako podparcie kolan, kostek czy głowy pacjenta. Materiał, z którego zostały stworzone może być użytkowany przez jednego lub kilku pacjentów, w tym osoby starsze, gdyż utrzymanie go w czystości i dezynfekcja nie sprawiają najmniejszych problemów. Środki czyszczące z aktywnym chlorem czy alkoholem nie zniszczą wałka i pomogą zachować go w dobrym stanie do kolejnego treningu. Nasze produkty wykazują także odporność na płyny fizjologiczne, takie jak krew, pot czy mocz, więc nie zużyją się szybko. Doskonale nadają się także do masaży, gimnastyki korekcyjnej czy ćwiczeń usprawniających motorykę dla dzieci. Na posiadaniu wałków do rehabilitacji skorzystać więc mogą różne grupy docelowe, w tym najmłodsi, seniorzy, a nawet sportowcy.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową wałków oraz pozostałych kształtek czy też półwałków rehabilitacyjnych. Nasz dział obsługi klienta czeka też na Państwa zapytania dotyczące naszego sklepu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl